Новини

З метою сприяння соціальній активності учнівської молоді, долучення здобувачів освіти до процесу наближення перемоги та визволення України шляхом надання соціально-психологічної підтримки воїнам Збройних Сил України, учні Шосткинського спортивного ліцею долучаються до участі в обласній акції «Підтримуємо Героїв».

Найцінніше, що є у людини - це здоров'я. Його не можна купити ні за які гроші. Єдине, що залишається - берегти й підтримувати своє тіло у формі. Заняття спортом - приємний і доступний спосіб турботи про себе.

1 квітня у світі відзначають День сміху або День дурня - найвеселіше свято у році, коли прийнято розігрувати одне одного. У цю дату компанії та організації влаштовують жартівливі акції, а світові ЗМІ публікують вигадані кумедні новини.

26-27 березня у рамках проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» у місті Шостка пройшов ІІ етап змагань серед учнів закладів загальної середньої освіти Шосткинської громади з баскетболу.

В Шосткинському спортивному ліцеї з 11.03 по 16.03 пройшов Тиждень мистецтв.

20 березня кожного року світ відзначає молоде, проте важливе свято – Міжнародний день щастя (International Day of Happiness). Подію започаткувала Організація Об’єднаних Націй 28 червня 2012 року.

Весняне пробудження і зародження нового життя в природі розбурхує теплі, гармонійні почуття, спонукає до творчості і прагнення зробити власноруч щось красиве, незвичне й корисне.

Щороку 14 березня в Україні відзначають День українського добровольця, започаткований 2017 року, щоб гідно вшанувати хоробрих чоловіків і жінок, які ризикують своїми життями заради нашої Батьківщини.

З 5 по 9 березня 2024 р. в Шосткинському спортивному ліцеї традиційно проходили Шевченківські дні, приурочені 210-річниці Кобзаря.

Цікаво та змістовно з 04.03 по 08.03.2024 року пройшов Тиждень української мови в Шосткинському спортивному ліцеї для учнів 1 – 4 класів.

Вони неповторні - жінка й весна!
«Як щебетом птаство весну віта,
Так сонечком сяють жіночі вуста.
Вони ж неповторні - жінка й весна,
Їм треба належне віддати сповна»
Н. Гуменюк та О.Требухівський

Нещодавно в нашому місті пройшов третій конкурс учнівських та студентських робіт «Історія рідного краю», де старшокласникам було запропоновано висвітлити особисте бачення історії Півночі України у формі твору-есе.

З 26.02.24 по 01.03.24 р. у спортивному ліцеї пройшов Тиждень трудового навчання та технологій.

24.02.2024р. в місті Суми проходив чемпіонат Сумської області з греко-римської боротьби серед молодших юнаків 2011-2016 р.н.

26 лютого відзначаємо День спротиву окупації Криму. Ця пам’ятна дата встановлена 2020 року Указом Президента України на вшанування мужності й героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території – в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, відзначення річниці проведення 26 лютого 2014 року в місті Сімферополі мітингу на підтримку територіальної цілісності України за участю кримських татар, українців та представників інших національностей.

24 лютого 2024 року виповнилося два роки від початку широкомасштабного вторгнення російських військ на територію України - два роки сміливості, два роки відваги, два роки боротьби за свою свободу і незалежність. Війна забрала безліч життів, мільйони людей стали біженцями.

Цікаво, весело та пізнавально для для учнів 1-11 класів пройшов з 19 по 23 лютого в Шосткинському спортивному ліцеї Тиждень математики.

19-20 лютого команда Шосткинського спортивного ліцею взяла участь у ІІ етапі всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу серед збірних команд закладів загальної середньої освіти Шосткинської міської територіальної громади.

20 лютого відзначають День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Під час Революції Гідності кілька днів (з 18 по 20 лютого) стали найкривавішими в протистоянні українського народу і влади тодішнього президента В. Януковича – за день під час сутичок із силовиками загинуло декілька десятків людей. 105 загиблих під час Революції Гідности посмертно отримали звання «Герой України».

Учні Шосткинського спортивного ліцею прийняли участь в обласній акції #ПІДТРИМУЄМОГЕРОЇВ