Тиждень мистецтв

Дата: 25 березня о 14:56, Оновлено 25 березня о 15:00

В Шосткинському спортивному ліцеї з 11.03 по 16.03 пройшов Тиждень мистецтв.

Основна мета Тижня предметів художньо-естетичного циклу полягала у створенні зв’язку між внутрішнім світом учня та його оточенням: відкрити натхнення, познайомити з цікавими засобами мистецтва, поглибити знання про людей, які внесли неоціненний вклад у розвиток світового мистецтва, пробудити уяву та фантазію учнів, виховувати естетичний смак та патріотичні почуття.

Діти мали змогу перевірити свої знання, весело провести час в світі мистецтва!!!

Для учнів були підготовлені різноманітні цікаві завдання та пізнавальний матеріал а саме:

• Музична вікторина. Під час прослуховування класичних творів,  учні відгадували назви музичних інструментів, одночасно знайомлячись з шедеврами світової класичної музики.
  • Гра «Вгадай мелодію». Маленькі любителі мультфільмів мали можливість відгадувати назви мультфільмів за піснями.
  • Історична музична подорож». Діти відправилися в музичну мандрівку часом. Дуже цікаво було дізнатися, як звучать різноманітні клавішні інструменти: клавесин, клавікорд, фісгармонія, челеста, орган, фортепіано.
  • Віртуальна екскурсія « Подорожуємо замками України». Учні ознайомилися з перлинами української архітектури.
  • Година творчості «Марія Примаченко - народна художниця». Діти мали можливість познайомитися з творчістю  народної  української художниці Марії Примаченко, та самостійно виконати за мотивами її робіт власний малюнок.

Учні, в рамках Тижня мистецтв, створили чудові малюнки «Чудернацька архітектура», виготовили роботи в техніці паперопластика.

Першокласники прийняли участь у виконанні веснянок та з великим задоволенням  відчули себе маленькими музикантами шумового оркестру.

viber-2024-03-25-13-49-27-057     viber-2024-03-25-13-49-41-796     viber-2024-03-25-13-49-54-584     viber-2024-03-25-13-50-12-025