День Цивільного захисту

Date: 26 квітня 2023 о 14:47, Refreshed 26 квітня 2023 о 15:01

26 квітня 2023 року в спортивному ліцеї було проведено День Цивільного захисту.

Головним завданням Дня ЦЗ було   вдосконалення теоретичних знань та практичних умінь при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. До участі в Дні ЦЗ було залучено керівний склад, учнівський колектив, особовий склад невоєнізованих формувань.

В онлайн-режимі в 1-11 класах пройшла єдина інформаційна експрес-бесіда «Безпека дітей в побуті». Крім цього пройшли години спілкування «Основні правила радіаційної безпеки» класовода О. Кахути з учнями 3 класу та «Стихійні лиха і техногенні катастрофи» класовода О. Ушакової з учнями 4 класу. Тренінг для своїх учнів провела класний керівник 7 класу І. Михайленко « Правила поведінки при надзвичайних ситуацій воєнного характеру». Учні 10 класу були учасниками виховної години ««Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру» (класний керівник В. Шморгун) та учні 6 класу прийняли участь у виховній годині «Життя є дар! Цінуй його!» (класний керівник С. Махненко)

Також для учнів 8-10 класів вчитель основ здоров’я О. Мирошниченко провела онлайн-брейн-ринг «Знати, щоб жити!»

Учні 1-11 класів мали можливість прийняти участь в конкурсі малюнків, які організувала вчитель мистецтв О. Курченко та вчителі початкових класів В. Коваленко, С. Рубльова, О. Кахута, О. Ушакова. Переможцями були визнані учні 1, 2 та 5 класів.

Медичною службою спортивного ліцею було підготовлено та проведено тренінг для працівників закладу «Перша домедична допомога: опіки, переломи, кровотечі, проведення серцево-легеневої реанімації».

Педагог-організатор С. Кручко виготовила і розмістила по групам учнів 1-11 класів інформаційні інтернет-банери «Безпека для дітей», «Чому виникають пожежі?», «Небезпечні знахідки»; тематичні презентації «Пам’ятка про небезпеку», «Безпечна поведінка з незнайомцями» та підготувала для перегляду відеоролики «Дев’ять відео для дітей про безпеку», «Безпека на природі під час війни», «Мінна безпека для учнів старшої школи», «Навчаємось мінній безпеці» (для учнів 1-6 класів). Також учням початкової ланки було запропоновано взяти участь у онлайн-вікторині «Безпека життєдіяльності» та онлайн-квесті з правил дорожнього руху.

Також до Дня Чорнобильської трагедії педагогом-організатором С.Кручко були виготовлені  інформаційні інтернет-банери «Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять».

Крім цього, було  запропоновано учням закладу взяти участь в онлайн-вікторині до Дня пам’яті про Чорнобильську катастрофу та переглянути відеоролики «Уроки пам'яті Чорнобиля для 1-11 класів».

viber-2023-04-26-14-35-59-868     image     2
Comments:
Only authorized users can leave comments.