Тиждень правових знань

Дата: 19 жовтня 2021 о 02:58
127 переглядів

Традиційно в Шосткинському ліцеї-інтернаті спортивного профілю двічі на рік проводяться Тижні правових знань, адже прилучення учнів до правової культури збагачує їх духовне життя, а знання ними своїх прав і обов’язків розширює можливості самореалізації ліцеїстів. Саме такий тиждень, спрямований на формування правової свідомості та навичок і звичок правомірної поведінки наших учнів, стартував 4 жовтня 2021 року.

В рамках запланованих заходів в кожному класі відбулись різні види діяльності правового спрямування. Найяскравішими з них стали:

*конкурс малюнку «Мир і дружба – не дива, або знай свої права» - 2 клас (вихователь Пінчук Т.В.);

*ігрова програма «Права маленького громадянина» - 2 клас (соціальний педагог Моісеєнко Я.І.);

* виховна година з елементами рольового моделювання  «Конфлікт у класі» - 5 клас (вихователь Лупик С.О.);

* виховна година онлайн «Наш закон – наша сила» - 6 клас (класний керівник І.М.Михайленко);

* бесіда з елементами тренінгу «Незнання закону не звільняє тебе від відповідальності» - 7 клас (вихователь Залозний О.В.);

*брейн-ринг «Мої права – мої обов’язки» - 8 клас (класний керівник Дудукова В.А.);

* конференція «Злочин і кара неповнолітніх» - 10 клас (вихователь Гаранжа Ю.Д.);

* урок громадянської освіти «Права дитини» - 10 клас (вчитель Костюченко В.М.).

В бібліотеці закладу протягом тижня працювала літературна викладка «Вчимося жити в правовій державі», а для учнів 6-7 класів бібліотекар Таванець Л.Г. підготувала правову абетку «Мандруємо в країну права» онлайн, яку можна переглянути на сайті в розділі «Бібліотека».

На другому поверсі навчального корпусу педагогом-організатором С.Кручко було оформлено інформаційну стіну з правової допомоги дітям з конкретними порадами для них, а практичний психолог закладу Н.Іванова підготувала інформаційну дошку «10 жовтня - Всесвітній день охорони психічного здоров’я».

Правове виховання зміцнює життєву позицію, підвищує громадянську активність, загострює почуття непримиренності до негативних явищ, тому педагогічний колектив нашого закладу прикладає максимум зусиль для прилучення учнівської молоді до правової культури.