Барви осені

Дата: 12 жовтня 2021 о 02:23
131 перегляд

Кожна пора року має свої особливості: колір, аромат, настрій. І якось так виходить, що осінь завжди найяскравіша та найбільш насичена. Тільки восени ми бачимо таке розмаїття всіх барв, тонів і відтінків, а це не може не радувати і обов’язково піднімає настрій.

Кожен по-своєму любить осінь з її особливостями. Одному подобається тиша і спокій, іншому – стукотіння крапель дощу по шибці і затишні вечори у родинному колі. Хтось любить осінь за щедрі та різноманітні врожаї, але ніхто не залишається байдужим до яскравих осінніх барв.

Саме таку назву – «Барви осені» - мала виставка-конкурс осінніх експозицій, яка відбулась в нашому закладі на початку жовтня.

Аби взяти участь в конкурсі, дітлахам довелось натхненно пофантазувати і попрацювати над втіленням цих фантазій в життя за допомогою природних матеріалів. Ліцеїсти різного віку активно включились в роботу по виготовленню ікебан, букетів,  овочево-фруктових витворів, композицій з листя та дарів осінніх щедрот. А коли працюєш з натхненням, тоді все вдається!

Хочеться сказати, що виставка дійсно вдалась! Були представлені такі роботи, як «Осіння насолода», «Ходив гарбуз по городу…», «Фантастичний ліс», «Дружня родина», «Цікава подорож», «Веселі міньйони», «Осінь-трудівниця» та багато-багато інших. Всіх без винятку підкорили «Корабель мрій» у виконанні учнів 5 класу Сібілєва Святослава і Анісімова Єгора, а також «Веселий котик з друзяками» учня 3 класу Нікіти Мешкова. Креативна міні-парасоля з квітами від учнів 11 класу теж не залишилась поза увагою відвідувачів виставки. А які кумедні поросятка з картоплі та родина пінгвінів з баклажанів вийшли  у виконанні творчої групи учнів 3 класу! Кожна робота знайшла свого прихильника, а всі учнівські колективи були нагороджені грамотами. Найвдаліші авторські роботи були відмічені окремо персональними дипломами та подяками.

Виставка працювала протягом кількох днів, відвідати її могли всі бажаючі – учні, педагоги, працівники закладу.

Дитячі вироби, представлені на виставку-конкурс, милують око своєю різноманітністю, неповторністю, наївністю, ну і, звичайно ж, яскравістю осінніх барв!

My-Collages